top of page
DSCF0624.JPG

SCA CLINIC

SCA CLINIC, 2020 yılında kurulmuştur.

SCA kuruluş felsefesi Türkiye'nin sağlık alanındaki deneyim ve tecrübesini dünya standartlarında hastalarına sunmaktır.

Türkiye'nin kendi alanlarında uzun yıllar çalışmalar ortaya koymuş doktorlarını bir araya getiren SCA CLINIC, hem vizyon açısından hem de kurumsal tecrübe açısından Türkiye'nin sağlık alanındaki birikimini dünyaya taşımayı hedeflemektedir.

SCA CLINIC, Ortopedi ve Travmatoloji biriminin yanında, Nöroloji alanlarında hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, etik değerlere sahip, çağdaş yenilikleri takip eden ve hizmetlerimizle öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan bir sağlık kurumu olarak hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Sunduğu sağlık hizmetleriyle hastalarımızın memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye'ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. Sektörde öncü, hizmetlerinde örnek ve hastanın ilk tercih ettiği Klinik olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmaktır.

Hakkımızda
Image by NeONBRAND

Tıbbi Bölümler

SCA Clinic bünyesindeki Ortopedi ve Travmatoloji bölümleri birçok birimin bir arada olduğu multidisiplinler yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

DSCF0624_edited.jpg

BİZ SENİN İÇİN BURADAYIZ!

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz.
İletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilir, uzman doktorlarımızla randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Gülsen Babacan Yıldız

Nöroloji alanında özellikle Alzheimer tipi demans ve Alzheimer dışı demanslar ( Primer progresif afazi, frontotemporal demans, Lewy cisimcikli demans, vasküler demans, creutzfelt jakop hastalığı) Parkinson hastalığı, Esansiyel tremor, distoniler ( servikal , oromandibular distoniler, yazıcı krampı, blefarospazm..) , kore, ataksi, uyku bozuklukları, tikler, yetişkinlerdeki dikkat eksikliği konusunda uzmandır. Ayrıca botulinum toksin uygulamaları konusunda her türlü tedaviyi bilimsel olarak düzenler ve uygular. Prof. Dr. Gülsen BABACAN YILDIZ’ın fonksiyon tıp sertifikası da bulanmaktadır ve tüm tedavilerini bu perspektiften yaklaşım İle planlar.

Gülsen Babacan Yıldız | SCA Clinic
Cerrahi Eldiven Takan Doktor

Kurumsal Anlaşmalarımız

SCA Clinic, hastalarına ve iş birliği içerisinde olduğu firmalara en doğru hizmeti verebilmek için alanında tecrübeli doktorları kadrosunda bulunduran bir kliniktir.

Gelişen teknolojileri ve yöntemleri yakından takip ederek güncel kalmayı hedeflemektedir.

bottom of page